İbretlik Hikayeler

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. Kırmızı başlıklı kızın hikayesini kurt anlatıyor

Kırmızı başlıklı kızın hikayesini kurt anlatıyor

marcy marcy -
253 0

Ben ekmeğimin peşindeyim. Kimsenin karısında kızında gözümüz yok. Lakin ben beladan kaçtıkça bela beni buluyor.

Zamanın birinde ormana kırmızı başlıklı kız namında bir genç kız dadandı. Ormanda benim belli bir bölgem var. Bu bölgenin bana ait olduğunu diğer hayvanlar bilsin diye her gün rutin olarak devriye atarım.

Bu devriyeler esnasında tavşan olur, yaralı kuş olur, rızıklar peşinde koşarım. Evdekiler taş mı yiyecek, bir şekilde karnı doyurmak gerekiyor.

Bu kırmızı başlıklı kız denilen şahıs ise her gün benim bölgemden geçer oldu. Elinde bir sepet güya babaannesine kek, kurabiye götürüyormuş. Külliyen yalan, günahını almayayım ama zannedersem sevgilisiyle buluşup orman içlerinde piknik yapıyor, soranlara da babaanneme gidiyorum diyor.

Bir gün olur, iki gün olur, insan her gün mü babaannesine gider kardeşim ?

Bir gün uyardım “Bak kırmızı başlıklı kız, rızkıma mani oluyorsun, benim bölgemden geçme, hayvanlar ürküyor dedim” hiç umursamadı. Ateş bacayı sarmış hiç beni dinler mi ?

Baktım güzellikten anlamıyor, ufaktan tehdit ettim, “Bak buralarda kurt olur, çakal olur, başına iş gelir” dedim, dinletemedim.

Kırmızı başlıklı kızın babaannesinin evini bulmaya karar verdim. Bakalım doğru mu söylüyor, gerçekten böyle biri var mı diye bir gün kırmızı başlıklı kızı takip ettim.

Kırmızı başlıklı kız 20 dakika boyunca patika yolu takip ettikten sonra avcı kulübesinden bozma metruk görünümlü bir binaya girdi. 2-3 saat kaldı, daha sonra geldiği gibi gitti.

Ertesi gün ben yine aynı yolu takip edip kırmızı başlıklı kızın uğramış olduğu binaya girdim. Ortada babaanne falan yok. Bir zamanlar biri yaşamış o belli ama artık yaşayan yok.

Şu kırmızı başlıklı kızın foyasını ortaya çıkarayım dedim. Dolapta kadın kıyafetleri vardı giyip yatağa girdim. Maksadım kırmızı başlıklı kız ile sevgilisi burada buluşursa videoya çekip sosyal medyada yayınlamaktı.

Bir süre sonra kırmızı başlıklı kız yattığım odaya girdi . Ben üzerime yorganı çektim kendini gizledim. Beni sevgilisi zannetti, şaka yollu sorular sormaya başladı.

Vay efendim niye kulaklarım kocaman, burnum niye kocaman diye sormaya başladı. Benim maske taktığımı zannetti herhalde. Yoksa insandan farkım sadece ağız burun ebatları değil ki tüylü bir kurdum ben insana benzer tarafım yok!

Kırmızı başlıklı kızın saçma sorularına bir süre sonra dayanamadım. “Ağzın niye büyük” deyince ”Seni yemek” için deyip ona doğru atıldım.

Kırmızı başlıklı kız çevik çıktı, elimden kurtuldu. O önde ben arkada koşarken “tran” diye bir ses duydum ve böğrüme bir acı saplandı.

Meğer kırmızı başlıklı kızın sevgilisi bizi görmüş ve bana ateş etmiş. Ben can havliyle kaçtım oradan. Sonradan bu ikisi ilişkilerini gizlemek için yalan uydurdular.

Yok efendim sevgilisi diye bahsettiğim kişi aslında avcıymış da beni vurmuş. Bana sorarsan o kişi de “ben ava gidiyorum” diye evden çıkıp kırmızı başlıklı kız ile buluşuyordu.

Yalan söylemeyi becerseler bari. Yok efendim ben babaanneyi yemişim de sonradan benim karnımdan çıkarmışlar.

Benim cüsseme bakar mısınız kocaman insanı yekpare yutabilecek bir vücudum var mı ? Topu topu 40-50 kilo gelir yada gelmem, ben bir insanı nasıl yutabilirim. Ayrıca ben piton yılan mıyım da avımı bütün yutayım. Kurtların parçalayarak yediğini herkes bilir.

Ben babaanneyi yemiş olsam karnımdan sağ çıkarılması mümkün müydü ?

Bu ikisi üzerime iftirayı atıp kendileri köşeye çekildiler. Ben kaç ay kurşun yarası ile gezdim.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir